.

ועידת ישראל הרביעית לתכנון פרישה 

תכנון פיננסי של הדור השלישי 

האתגר של הדורות הבאים 

28-27 יוני 2016

 במרכז האקדמי למשפט ועסקים 

רח' בן גוריון 26 רמת- גן

בכנס חשוב זה נביא יחד את כל בעלי העניין בעולם הפנסיוני לרבות מחוקקים, רגולטורים, אקדמאיים, התקשורת, מעסיקים, יצרני הפתרונות והציבור במטרה לערוך דיון מעמיק על כל הנושאים שישפיעו על הקהילה שלנו כשאר אנו מתמודדים עם האתגר של הפרישה ונציע פתרונות ומתודוליות לפי ניסיון הטוב בעולם למה שנראה כאתגר הגדול והמשמעותי של הדור.

העולם הפנסיוני נמצא בפוקוס וסדר עדיפות בכל רחבי העולם, הנשיא אובמה שם את נושא הפרישה כאחד הנושאים הגורליים של הקהילה בארה"ב ועמד מאחורי חקיקה שמחייב את כל מי שמעניק ייעוץ על צבירה פנסיונית בארה"ב לסטנדרט של נאמנות מוחלטת לצרכן. למרות שהוא מתקרב לסוף הכהונה שלו הוא ראה בחקיקה זו מורשת שישפיע על הגורל של כל אזרח בארה"ב ועשוי לעזור בשינוי לטובה של העולם הפנסיוני.

גם בישראל נושא הפרישה הנו אחד הנושאים המרכזיים איתו מתמודדת החברה הישראלית. בשונה מבעיות אחרות,  שמצויות על הפרק, נושא הפרישה הוא נושא רחב וכולל בתוכו  מגוון בעיות הקשורות האחת לשנייה ושעשויות לגרום למפולת חברתית וכלכלית, המאיימת על המרקם החברתי ואיתנותה הכלכלית של מדינת ישראל.

מחקר בינלאומי בנושא פרישה, שבוצעה ע"י חברת המחקרים הבינלאומית הנודעת Gallup התברר שהדאגה מספר אחד בקרב בציבור בעולם היא שלא יהיה להם מספיק כסף בעת לחיות את החיים שהיו רוצים לחיות.

 בכנס ישתתפו: קהילת המתכננים הפיננסים, מנהלי השקעות, מנהלים במוסדות פיננסים, רגולטורים, אקדמאים, גרנטולוגיים, כל מי שמעורב באתגר הפרישה, אזרחים לפני או בזמן פרישה.

למי מיועד הכנס 

אנשי מקצוע מתחום התכנון הפיננסי, ניהול העושר והביטוח והפיננסים: סוכני ביטוח , יועצים פנסיונים יועצי פרישה, מתכננים פיננסיים, מנהלי עושר, פמילי אופיס, יועצי ומשווקי ביטוח והשקעות. יועצי מס, רואי חשבון, עורכי דין, בכירי שוק ההון בתחומי הבנקאות, חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בכירים מגופי הפיקוח: אגף שוק ההון, רשות ניירות ערך והפיקוח על הבנקים.

אנשי מקצוע המטפלים באוכלוסיית הגיל השלישי: מנהלי משאבי אנוש בחברות, מנהלים הממונים על פרישה בארגונים,  אנשי מחקר וסיעוד במוסד לביטוח הלאומי ובקופות החולים, מנהלים ועובדים ממשרד הבריאות ומהמשרד לאזרחים ותיקים, רכזי גמלאים ברשויות המקומיות, רכזי קשישים בתנועה הקיבוצית, מנהלי בתי דיור מוגן, גרונטולוגים, אנשי כלכלה ולימודי עבודה ואקדמאים וסטודנטים שחוקרים ולומדים את נושא הזקנה.

 מנהלי משאבי אנוש בחברות ומנהלים הממונים על פרישה בארגונים,

 אזרחים לפני פרישה ואחרי פרישה

הקהל הרחב מוזמן ובעיקר ציבור האנשים לקראת פרישה המעוניינים להיחשף למתודות עבודה שיאפשרו חיים של ביטחון בתקופה של אי וודאות

השתתפות בועידה מקנה 14 נק' CPD

מס' המקומות באולם הכנס מוגבל ולכן כל המקדים זוכה 

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.